Problemy neurologiczne, psychiatryczne i gastryczne w wyniku stosowania diety wysokobiałkowej

witam Od pewnego czasu mam problemy neurologiczne (zaburzenia równowagi , zawroty głowy, zaniki pamięci, otępienie, problemy z koncentracją)oraz psychiatryczne (bezsenność, depresja) w wyniku stosowania diety wysokobiałkowej (ok 2 tyg).Równocześnie pojawiły się problemy gastryczne (wzdęcia, cuchnace gazy, niestrawione resztki pokarmowe w stolcu, obfity, ale papkowaty, lużny i odbarwiony stolec). Mimo wilczego apetytu , ciągłego jedzenia nie tyje, a schudłam.Co może być tego przyczyną ?

Opisane przez Panią objawy mogą być zarówno objawem złej tolerancji przez organizm opisanej diety jak i mogą wynikać z poważniejszych problemów medycznych. Radziłabym wrócić do normalnego systemu żywienia, a jeżeli objawy nie ustąpią udać się do lekarza.