Problemy w ułożeniu sobie dorosłego życia

Witam mam problem ze znalezieniem odpowiedniej partnerki z którą mógłbym żyć, bardzo zależy mi na tym by ułożyć Sobie dorosłe życie mam 24 lata a tak na prawdę nigdy nie byłem w prawdziwym związku. Poznaje nowe koleżanki, lecz szybko je odstraszam wyznaniem miłości, lub zbyt szybkim tempem jakie narzucam. Czuje się coraz bardziej sfrustrowany, mam problemy z erekcja co może wskazywać na podłoże emocjonalne, ponieważ bardzo mocno przeżywam każdą porażkę w relacjach damsko-męskich proszę o pomoc.

Witam. Proponuje, aby nie naciskał Pan tak na tę sferę swojego życia. Miłość może pojawić się niezapowiedziana. Szukając na siłę wielkiego uczucia, zachowuję się Pan w sposób, który odstrasza dziewczyny. Proszę nie narzucać tempa, pozwolić, aby sytuacje rozwijały się swoim własnym tempem. Wyznanie miłości jest to coś co kobieta chce usłyszeć, ale nie po paru spotkaniach. Jest to uczucie, które rozwija się powoli. Proszę dać je w sobie rozwinąć oraz pozwolić, żeby druga osoba poczuła to samo.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza