Problemy z fantazjami erotycznymi i zaspokajaniem potrzeb

Ostatnio ciąży mi pewien problem, nie potrafię się wystarczająco podniecić przy stosunku płciowym ponieważ jestem fetyszystą (i niestety chyba mam to mocno zakorzenione w psychice). Wydaje mi się, że nie potrafię bez tego bodźca odbyć stosunku. Mianowicie kręci mnie tematyka femdom i trochę BDSM. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś "porada/metoda" na to ponieważ nie jestem zadowolony z tego fetysza i póki jestem młody czy da się jakoś na to poradzić?

Dzień dobry.

Niestety, nie ma żadnej specjalnej metody czy porady, która mogłaby Panu pomóc zmienić swoje zapatrywania na seks. Może Pan natomiast skorzystać z porady i prawdopodobnie terapii seksuologicznej podczas której mógłby Pan odkryć, z jakiego powodu "kreci" Pana tematyka BDSM. Odnalezienie przyczyny mogłoby Panu pomóc w rozwiązaniu opisanego problemu.

Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza