Problemy z głębokim wdechem u 38-latka

Witam:) mam dusznści i nie mogę oddychać głeboko, mam wraźenie źe jest to na tke nerwiwym.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do swojego lekarza. Po badaniu będzie można określić przyczynę.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Występowanie duszności może być związane z występowaniem schorzeń układu oddechowego, układu krążenia, ale przyczyną może być również stres. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. W celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.