Problemy z jedzeniem podczas stresu

Od dziecka gdy się stersuję mam problem z jedzeniem na sam widok mnie mdli a po zjedzeniu nawet małych ilości mam odruchy wymiotne i czasem musze zwymiotować żeby mi przeszło dodatkowo podczas stresu pocę się intensywnie i dostaje czerwonych plam na szyi 2 razy zdarzyło mi się, ze po wypiciu alkoholu nie mogłam nic jesc przed kilka dni wszystko wymiotowałam, miałam wtedy podwyższony poziom amylazy trzustkowej czy stres mógł miec na to wpływ czy raczej problem z trzustką powinnam odstawić alko?

Jeśli diagnostyka trzustki i jamy brzusznej nie wykazała żadnych odchyleń od normy, podłoże problemu jest natury psychicznej (nerwicowej). Zachęcam do konsultacji psychologicznej.

i jedno i drugie...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza