Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z jedzeniem podczas stresu

Od dziecka gdy się stersuję mam problem z jedzeniem na sam widok mnie mdli a po zjedzeniu nawet małych ilości mam odruchy wymiotne i czasem musze zwymiotować żeby mi przeszło dodatkowo podczas stresu pocę się intensywnie i dostaje czerwonych plam na szyi 2 razy zdarzyło mi się, ze po wypiciu alkoholu nie mogłam nic jesc przed kilka dni wszystko wymiotowałam, miałam wtedy podwyższony poziom amylazy trzustkowej czy stres mógł miec na to wpływ czy raczej problem z trzustką powinnam odstawić alko?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Tamowanie krwawienia za pomocą endoskopu

Endoskopia to rewolucyjna metoda - nie tylko diagnostyczna, ale również terapeutyczna. O tamowaniu krwawienia z użyciem endoskopu opowiada lek. Marcin Radkowski.

Jeśli diagnostyka trzustki i jamy brzusznej nie wykazała żadnych odchyleń od normy, podłoże problemu jest natury psychicznej (nerwicowej). Zachęcam do konsultacji psychologicznej.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

i jedno i drugie...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy