Problemy z koncentracją i załamania nerwowe

Witam mam problem chodzi o to ze już od paru lat jestem mało ogarniety nie mogę sie skupic na niczym ciągle robie coś zle bardzo często załamuje sie często jestem zamkniety w sobie proszę pomóżcie naprawdę chciałbym wiedziec co jest przyczyną na dodatek dodam ze nie pale pije bardzo żadko a co do masturbacji to także żadko :(
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Drogą wirtualną nikt nie postawi diagnozy ani nie orzeknie, co jest przyczyną Pana problemów. Trudności z koncentracją uwagi, obniżony nastrój, unikanie kontaktów z ludźmi itp. mogą być oznaką różnych problemów natury emocjonalnej. Jeżeli odczuwa Pan subiektywny dyskomfort i coraz częściej dokuczają Panu epizody „załamań nerwowych”, jak to Pan określił, najlepiej byłoby skonsultować się z psychologiem w poradni zdrowia psychicznego.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!