Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z koncentracją i załamania nerwowe

Witam mam problem chodzi o to ze już od paru lat jestem mało ogarniety nie mogę sie skupic na niczym ciągle robie coś zle bardzo często załamuje sie często jestem zamkniety w sobie proszę pomóżcie naprawdę chciałbym wiedziec co jest przyczyną na dodatek dodam ze nie pale pije bardzo żadko a co do masturbacji to także żadko :(
ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
Drogą wirtualną nikt nie postawi diagnozy ani nie orzeknie, co jest przyczyną Pana problemów. Trudności z koncentracją uwagi, obniżony nastrój, unikanie kontaktów z ludźmi itp. mogą być oznaką różnych problemów natury emocjonalnej. Jeżeli odczuwa Pan subiektywny dyskomfort i coraz częściej dokuczają Panu epizody „załamań nerwowych”, jak to Pan określił, najlepiej byłoby skonsultować się z psychologiem w poradni zdrowia psychicznego.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Trudno ocenić z tak, krótkiego opisu co jest przyczyną i jak temu zaradzić. Jeśli się męczysz udaj się do terapeuty abyście razem "ogarnęli" sytuację i zmienili coś w Twoim życiu

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (PTP nr 564), specjalista terapii rodzin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy