Utrata wagi przy stanach depresyjnych

Mam problem z niejedzeniem. Od jakiegos czasu bardzo chudne jestem osoba bardzo emocjonalna biezaca wszystko do siebie mam czeste stany depresyjne brak mi motywacji i energi.Bardzo prosze o pomoc boje sie ze przez to moj chlopak mnie zuci.Chce zeby bylo tak jak dawniej bo teraz nie mam sil tak dalej zyc
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie! Brak apetytu i spadek wagi może wiązać się z problemami natury emocjonalnej, np. z depresją, ale nie musi. By stwierdzić, skąd u Ciebie problem z jedzeniem, musiałabyś udać się do lekarza. Jeżeli jednak odczuwasz subiektywnie, że Twoje samopoczucie się pogarsza, miewasz zły nastrój, jesteś przygnębiona, pesymistyczna, smutna, brakuje Ci motywacji i energii do działania, towarzyszą Ci nieuzasadnione obawy i lęki, to powinnaś skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą. Niestety drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy i stwierdzić, co Ci dolega. Odsyłam Cię zatem na wizytę do specjalisty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry Pani,

Skutecznym rozwiązaniem byłoby dla Pani podjęcie terapii, do czego mocno Panią zachęcam,

Z przesłaniem pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com