Problemy z nauką u 21-letniej osoby

Mam 21 lat i od pewnego czasu mam problemy z nauką. Mam tez problem z pamiecia. Rozmawiam ze znajomym o sytuacjach z przeszlosci i pamietam je malo albo wcale. Spie 8-9 godzin dziennie. Co moze byc przyczyna?

Podobne trudności mogą mieć na tyle różne źródła (od łatwych do wyeliminowania jak np kryzys czy przemęczenie, po poważniejsze), dlatego zachęcam do podjęcia konsultacji lekarskiej. Zależnie od wstępnej diagnozy, lekarz zdecyduje o dalszych działaniach (skierowanie do specjalisty, badania itp).

Witam
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia
Pani prowadzi. Czy przeżywa lub przeżywała
Pani jakieś stresujące sytuacje?
Problem z pamięcią i koncentracją u ludzi
młodych najczęściej spowodowany jest
brakiem snu, stresem, przemęczeniem
lub depresją.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest konsultacja z psychologiem.
Jeżeli żadne z powyższych u Pani nie występują,
to należy skonsultować problem z neurologiem.
Pozdrawiam serdecznie