Problemy z koncentracją i pamięcią u 25-latka

Od paru dni mam wrażenie że coś jest ze mną nie tak. Nie mogę się na niczym skupić, nic nie mogę zapamiętać, na dodatek mam wrażenie że pogorszyło mi się logiczne myślenie. Często Nie rozumiem co ktoś do mnie mówi, nie rozumiem przekazu treści. Proszę o pomoc.

Witam
Nie wspomina Pan nic o tym, jaki tryb życia
Pan prowadzi. Czy przeżywa lub przeżywał
Pan jakieś stresujące sytuacje?
Problem z pamięcią i koncentracją u ludzi
młodych najczęściej spowodowany jest
brakiem snu, stresem, przemęczeniem
lub depresją.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest konsultacja z psychologiem.
Jeżeli żadne z powyższych u Pana nie występują,
to należy skonsultować problem z neurologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Dekoncentracja może wynikać z braku różnych substancji w organizmie lub zaburzeń hormonalnych- warto zrobić podstawowe badania. Źródłem problemu może być też stres, zaburzenia psychiczne, kryzys emocjonalny. Proszę skonsultować się z lekarzem poz, a jeśli nie znajdziecie medycznej przyczyny trudności - zasięgnąć porady psychologa. Pozdrawiam