Problemy z odchudzaniem przy cukrzycy typu II

mam cukrzyce typ II leki amaryl 4 1 tabl po sniadaniu i glucophage xr 1000 1 tabl po kolacji schudłam od połowy kwietnia 11 kg i waga staneła przez ostatni miesiac schudłam tylko 1 kg bardzo prosze co powinnam jesc zeby dalej tracic kilogramy dodam ze mam 164 wzrostu i w tej chwili wage 98 kg z gory Bardzo dziekuje

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

potrzebna jest analiza Pani dotychczasowej diety - analizę można wykonać w pobliskim gabinecie dietetycznym. Dietetyk wprowadzi poprawki do diety. Gratuluję 11 kg to bardzo dobry wynik.

Pozdrawiam