Problemy z odchudzaniem u 29-latki

Celem jest zrzucanie8 kg do sezonu letniego.W chwili obecnej ważę68kg wprowadziłam zasady5 posiłków dziennie chociaż przeważnie jest tak że jem 4,pomijam podwieczorek ponieważ nie mam ochoty. Posiłki jem regularnie co 3,4h. Cwiczę6 dni waga stoi w miejscu. Na śniadanie jem np. owsiankę z dodatkami,bądz chleb ciemny polęd. z indyka , pomidor,ogórek,sałata, przekąska owoce,lub herbatnik wieloziar. jogurt,obiad Pierś kurczka,ryż,soczewica,kaszaSałatki,kolacja.prod.białkowe,warzyw.rybyProszę OPomoc

 Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

teoretycznie wszytko wygląda dobrze, a jednak coś jest nie tak,

Jeżeli się Pani zdecyduje, to zapraszam tu: http://dbamodiete.pl/2015/produkt/jadlospis-1/ pokażę Pani jak kalorycznie powinien wyglądać Pani dzień.

Pozdrawiam
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl

Witam Panią,

Posiłki, które Pani opisuje wyglądają dość dobrze. Do tego dba Pani o aktywność fizyczną więc waga powinna spadać. Trudno mi ocenić co jest nie tak. Nie pisze Pani również ile ma Pani wzrostu, więc nie mogę ocenić stopnia nadwagi czy otyłości.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę bardzo dokładnie opisać mi swój jadłospis na maila a ja postaram się zweryfikować i wskazać ewentualne błędy. Proszę także wspomnieć o wzroście. Kontakt:
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam!

Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji dietetycznej. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska