Problemy z wzięciem głębokiego oddechu

Witam.Mam pytanie od ponad półtora roku dokucza mi problem związany z niemożnością złapania głębokiego oddechu.Właśnie zmieniłam lekarza rodzinnego i chcialam zapytac o jakie badania powinnam poprosić co zbadac aby poznac odpowiednia diagnoze?Dodam,że miałam wykonane tylko prześwietlenie płuc wyszło ok.Kał na pasożyty ok;RCRP-ok i jeszcze rozmaz manualnie kwasochłonne(wynik6 przy min1max5)Lecze się u dr od chorób płuc tam zostałam skierowana jednak spirometria jak i testy alergiczne są poprawne.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli wymienione badania nie przyniosły odpowiedzi, to konieczna jest dalsza diagnostyka specjalistyczna. Nie napisano, z jakiego powodu nie można nabrać pełnego wdechu, czy występuje ból, czy duszność, czy oddechy są płytkie, ale szybkie, czy dochodzi do zawrotów głowy. Lekarz rodzinny może zlecić jedynie podstawowe badania, ew. zależnie od charakteru dolegliwości konieczna może się okazać jeszcze konsultacja u kardiologa.