Problemy ze stosunkami w rodzinie

Gdy się urodziły moje siostry mama oddała mnie babci. I tak zawsze trzymałam się babci. Mama miała pretensję o to że mam lepszy kontakt z babcią niż z nią. Nigdy mama mnie tak naprawdę nie kochała. Pewnego dnia chciałam zagrać na komputerze ale moja siostra mi nie pozwoliła a ja tak się zdenerwowałam że ją uderzyłam, a mama mnie wtedy tak pokopała że wstyd mi było ćwiczyć na wychowaniu fizycznym bo miałam takie siniaki że to głowa mała. Mama zawsze mnie biła najbardziej po głowie i strasznie

Warto skonsultować się z psychologiem. Przepracowanie traumy związanej z odrzuceniem emocjonalnym, przemocą, rywalizacja z rodzeństwem pozwoli Pani poradzić sobie z niezaspokojonymi potrzebami, deficytami i emocjami obecnie. Choć nie jest to łatwe, jest możliwe, by poradzić sobie z przeszłością i pozwolić patrzeć w przyszłość z nadzieją.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza