Przemoc psychiczna w rodzinie

Co mam zrobic gdy ojciec sie zneca nademna psychicznie?

Bardzo trudno jest poradzić sobie samodzielnie w takiej sytuacji. Może Pani pomóc ktoś bliski? Proszę skorzystać z tej pomocy. Może też Pani skorzystać z pomocy Ośrodka Interwencji Kryzysowej, gdzie pracuje zespół specjalistów od radzenia sobie z przemocą w rodzinie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proszę skorzystać z pomocy najbliższego Ośrodka Interwencji Kryzysowej, taki ośrodek znajduje się Lublinie na ul. Probostwo 6A.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek