Problemy ze szczęśliwą miłością

Nie wychodzi mi z facetami,cos zawsze musi sie psuć na poczatku jest dobrze ale nagle odeiduje im sie..dlaczego tak jest?czy cos ze mna nie tak ,nie mam juz sily do tego ..nie sypiam po nocach myślac o tym w kółko. Wydaje mi sie ze juz nigdy nie bede szczęśliwa ze juz zawsze sama będę...Nie umiem znaleźć srnsu sensu zycia wydaje mi sie to wszystko beznadziejne te moje zycie wciaz bez sensi i nie umiem sobie z tym poradzic,często placze zastanawiając sie dlaczego ja ,mnie to spotyka ...a moze we

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Brak poczucia sensu w życiu jest dość często spotykaną przyczyną poczucia smutku, beznadziejności oraz innych przykrych objawów. Myślę, że nie warto z góry zakładać, że to w Pani jest coś nie tak co determinuje powodzenia Pani związków. Zachęcam do wizyty u psychologa/terapeuty, który wspólnie z Panią uważnie przyjrzy się Pani wewnętrznym przeżyciom.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter

Dzień dobry, aby odpowiedzieć na pani pytania i dylematy należy poznać pełną sytuację. Z tego powodu zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty. Specjalsita zaproponuje dalsze kroki postępowania: warsztaty, literaturę być może rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.