Jak zapomnieć o szczęśliwym związku?

Mam duży problem , mam 24 lata byłam w 5 letnim związku, wlasnie sie zakończyl. Moj chłopak nie był zbyt dobry dla mnie , bił mnie ,upokarzał, pluł w twarz , zdradzał, godziłam sie bo nie umiem poradzić sobie z jego odejściem . Ciagle traktuje mnie jak powietrze mowi ze nie kocha mnie mam mu dać spokój a ja głupia ciagle płacze zrezygnowałam z pracy siedzę w domu i coraz cześciej mysle ze chciałbym umrzeć . Jak o tym zapomnieć i żyć normanie ? Nowy związek nie wchodzi w grę zmiana numeru itd

Z tego co Pani opisuje, wydaje się, że konieczna będzie pomoc psychologa. Życie w związku przemocowym pozostawia wyraźne ślady w psychice a Pani wydaje się być uzależniona od tego chłopaka. Zachęcam do poszukania psychoterapeuty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Jest Pani w trudnej, kryzysowej sytuacji. Stara się Pani zapomnieć o chłopaku który źle Panią traktował. Może Pani porozmawiać o swojej sytuacji korzystając z telefonu zaufania: http://www.psychologia.edu.pl/linki-menu/68-telefony-zaufania.html
Ponadto proszę również skorzystać z pomocy ośrodka pomocy społecznej (MOPS, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) gdzie oferowane są porady psychologiczne dla osób potrzebujących wsparcia. Proszę skorzystać z pomocy. Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią. To co rozumiemy przez określenie bliskiej relacji zaprzecza temu co Panią spotkało w Pani związku. Trzeba to nazwać po imieniu doświadczała Pani i być może nadal doświadcza przemocy. To takie zjawisko, które ma swoje charakterystyczne mechanizmy. Ich skutkiem jest to, że osoba doświadczająca przemocy pozbawiana jest sił, energii przez osobę stosującą przemoc. Proszę uważać na określenia "godziłam się". One będą utrwalały w Pani poczucie winy i złość na siebie a sprawcę przemocy będą zwalniać z odpowiedzialności za to co zrobił. Moim zdaniem potrzebuje Pani pomocy z zewnątrz. Proszę skorzystać z kontaktu z poniższą placówką:
Punkt konsultacyjny
KNIEWSKIEGO 11/7
78-100 KOŁOBRZEG
tel: +48 94 3551613
Napisała Pani do tego portalu szukając pomocy. Proszę wykonać kolejny krok. Proszę też zajrzeć pod ten adres www.niebieskalinia.pl Informacje tam zawarte mogą być dla Pani przydatne. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/