Ataki paniki i płaczu po rozstaniu z partnerem

od 14 miesiecy mecze sie z problemem dostaje atakow paniki płacze co dziennie wszystko wydaje mi sie bez sensu jest to spowodowane tym ze 14 miesiecy temu rzucił mnie chłopak bylam z nim 7 miesiecy rzucił mnie 3 dni po tym jak zdecydowalam sie na sex z nim czuje sie samotna nie potrafie nikogo innego pokochac boje sie ze tak bedzie juz zawsze nie potrafie sie angazowac teraz w zadne relacje z facetami boje sie ze ktos mnie tak samo potraktuje ale tez brakuje mi uczucia miłosci i szczescia

Proponuję konsultację z psychologiem, psychoterapeutą - pomoże rozpoznać, czy Pani stan jest przejściowy, czy wymaga leczenia.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
rozstanie wiąże się z negatywnymi emocjami, jest to ogromne poczucie straty, porównywane z przeżywaniem żałoby. Jednak ten stan, który Pani opisuje, trwa bardzo długo. Zachęcam do rozmowy z psychologiem/psychoterapeutą, z pomocą którego zrozumie Pani swoje emocje, na tyle aby zrobić krok do przodu i wyzwolić się z tej sytuacji.
Pozdrawiam
Monika Prus