Próbowałam wielu diet i nie mogę schudnąć: co zrobić, by efekt jojo nie powracał?

Doświadczenie z dietami mam dość spore. Niestety dopadł mnie efekt jo-jo. Mam 165 cm wzrostu i obecnie ważę 57 kg, a chcę 48-5. Bardzo przejmuje się swoim wyglądem, sama ułożyłam dietę, tylko nie wiem, czy na niej schudnę. 10:00 serek wiejski - 120,5 kcal, 12:00 - białko jajka 50 kcal + ogórek kiszony 14 kcal, 14:00 - grejpfrut 150 kcal, 16:00 - płatki owsiane 73 kcal + 64 kcal, 18:00 - płatki owsiane 73 kcal + 64 kcal. Chciałabym do tych płatkow owsianych rozpuszczać słodzik. Oprócz tego piję kawę z mlekiem i słodzikiem codziennie rano. Planuję zapisać się na siłownię i chodzić tam 3 razy w tygodniu. Poza tym codziennie min. 30 minut marszu. Ile mogę schudnąć na takiej diecie w 3 tygodnie? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Twoja waga jest prawidłowa i nie ma potrzeby dalej się odchudzać. Obecnie spożywasz za mało kalorii, a Twoja dieta jest monotonna i uboga w składniki odżywcze. Oznacza to, że narażasz się na niedobory witamin i minerałów, które są niezwykle niekorzystne dla zdrowia. Jeśli chcesz utrzymać właściwą wagę, stosuj się do zasad zdrowego odżywiania. Wygląd ciała poprawisz za pomocą ćwiczeń fizycznych.

Pozdrawiam.