Próby samobójcze męża po rozstaniu

6 miesięcy temu rozeszłam się z mężem a od dwóch mieszkamy osobno.Do podjęcia takiej decyzji zmusiło mnie jego zachowanie.Nie interesował się ani mną ani dziećmi,do tego dochodził alkohol.Odkąd jesteśmy osobno podjął już trzy próby samobujcze.Obecnie znajduje się w szpitalu psychiatrycznym na obserwcji,ma ona trwać okoł.tygodnia i co ja mam robić i jak z nim rozmawiać.Staram się mu pomagać lecz jego stany psychiczne są nie obliczalne.Sam mówi że jak go najdzie to nie wie co się z nim dzieje.

Proszę zadbać przede wszystkim o siebie i o dzieci. Nie może również Pani przypisywać sobie odpowiedzialnoścu za obecny stan męża.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza