Przed snem dręczą mnie wszystkie moje błędy i złe rzeczy jakie mi się przytrafiły. Jak temu zaradzić?

A więc zaraz po położeniu się do łóżka, zadręczam się różnymi błędami w życiu i sytuacjami złymi, które mi sie przytrafiły. Bardzo mnie to załamuje :/ Proszę o pomoc.

Witam!

Jesteś młodym człowiekiem i wchodzisz właśnie w dorosłe życie. Twój wiek dojrzewania dobiega końca, a wraz z nim przemiany jakie zaszły w Twoim ciele i umyśle. Kiedy jest się nastolatkiem można zrobić wiele rzeczy, których później się żałuje. Ty piszesz, że u Ciebie to poczucie jest bardzo silne i dręczą Cię myśli z tym związane.

Może warto byś skorzystał w tej sytuacji z pomocy psychologa. Będziesz mógł o tym porozmawiać, poznać przyczyny tego problemu i nauczyć się z nim sobie radzić. Psycholog jest osobą, która zajmuje się pomocom innym osobom. Nie wyśmiewa, nie ocenia oraz zachowuje wszystkie informacje ze spotkania wyłącznie dla siebie - dlatego będziesz mógł opowiedzieć o wszystkich swoich problemach. Myślę, że taka wizyta byłaby bardzo pomocna w Twoim wypadku.

Pozdrawiam