Przemiana materii przy regularnym piciu czerwonej herbaty

Witam, od niedawna piję czerwoną herbatę, bardzo polubiłam jej smak i teraz piję do 3 razy w ciągu dnia. Znacznie poprawiła mi się dzięki niej przemiana materii z czego jestem zadowolona, nie wiem tylko czy ta herbata nie spowoduje póżniej spowolnioną pracę przemiany materii, jak inne herbatki i ziółka wspomagające w walce z zaparciami?

witam, pzremiana materi a prca jelsit i tarwienie to dwie rozne sprawy i metabolizmu herbata nie byla w stanei Pani poprwic niestety tylko lepsza prace jelsit czyli uregulowanie wyprozniania i tak jest ona to w stanie spowodowac ale tylko jelsi ja zazywamy regularnie natomiat jesli ja Pani odstawi bedzie coraz gozrej bo wlasnei uzaleznia jelista od siebie a dodatkowo przyspieszajac naturalny pasaz jelit utrdunia w pzryswajaniu skłądników mineralnych i witamin, zatem radze pomału odstawiac i zobaczyc czy jelita sa juz w stanie same pracowac.

Witam, po całkowitym odstawieniu czerwonej herbaty, mogą pojawić się przejściowe kłopoty z wypróżnieniem, dlatego lepiej pić herbatę w umiarkowanych ilościach np. jedną dziennie.