Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przemiana materii przy regularnym piciu czerwonej herbaty

Witam, od niedawna piję czerwoną herbatę, bardzo polubiłam jej smak i teraz piję do 3 razy w ciągu dnia. Znacznie poprawiła mi się dzięki niej przemiana materii z czego jestem zadowolona, nie wiem tylko czy ta herbata nie spowoduje póżniej spowolnioną pracę przemiany materii, jak inne herbatki i ziółka wspomagające w walce z zaparciami?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Leczenie otyłości brzusznej

Na wystąpienie otyłości brzusznej bardziej narażeni są mężczyźni niż kobiety. U kobiet udział w jej powstaniu mają m.in. zaburzenia równowagi hormonalnej czy menopauza. O tym, jak wygląda leczenie otyłości brzusznej, wypowiada się prof. Wojciech Drygas.

witam, pzremiana materi a prca jelsit i tarwienie to dwie rozne sprawy i metabolizmu herbata nie byla w stanei Pani poprwic niestety tylko lepsza prace jelsit czyli uregulowanie wyprozniania i tak jest ona to w stanie spowodowac ale tylko jelsi ja zazywamy regularnie natomiat jesli ja Pani odstawi bedzie coraz gozrej bo wlasnei uzaleznia jelista od siebie a dodatkowo przyspieszajac naturalny pasaz jelit utrdunia w pzryswajaniu skłądników mineralnych i witamin, zatem radze pomału odstawiac i zobaczyc czy jelita sa juz w stanie same pracowac.

0

Witam, po całkowitym odstawieniu czerwonej herbaty, mogą pojawić się przejściowe kłopoty z wypróżnieniem, dlatego lepiej pić herbatę w umiarkowanych ilościach np. jedną dziennie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy