Przewlekłe i silne bóle po prawej stronie po zjedzeniu tłustych potraw

Mam 52 lata ,wzrost 164,waga 68kg..Od 4 lat cierpie na przewlekle,czasami silne bole po prawej strone zwlaszcza po zjedzeniu tlustych potraw.Zrobilam juz wszystkie badania.Jedni znajduja kamien inni piasek w woreczku ,ale do tej pory nic nie zrobiono.Moje wyniki krwi w 2018 pogorszyly sie bardzo GGTP-400,AspAt ,Alat ,Fosfataza alkaliczna i hematokryt ponad norme,biliribina-ok.Lekarze orzekli stluszczenie watroby ale skad te bole...jedyne co to mam schudna a nie jestem gruba ...co dalej?Dziekuje Malgorzata

Dzień dobry, Pani wyniki faktycznie wskazują na uszkodzenie wątroby, może to powodować bóle brzucha. Proszę stosować dietę bogatą w białko (drób, ryby, białko jaja), ubogą w tłuszcze nasycone, zalecane są tłuszcze roślinne (np. oliwa z oliwek), unikać produktów smażonych i alkoholu.