Przybranie na wadze przy RZS

Witam. Mam 30 lat. Od 3 lat choruję na RZS. W tym czasie przytylam 16 kg. Przyjmuję Trexan i Metypred. Chciałabym schudnąc dlatego zapisałam się na cardio i fitnes. Ale nie wiem jak mam ćwiczyć i ile żeby sobie nie zaszkodzić. W tym momencie mam zaostrzenie choroby. Planuję też kupić jakiś wspomagacz spalania tluszczu ponieważ nie mogę już na siebie patrzeć. Nie jem mięsa smażonego, słodycze często. Mam 160 cm wzrostu i 20 kg nadwagi. Proszę o jakąs poradę.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Zanim zaczniesz odchudzanie

Nadejście wiosny i zbliżające się lato stają się motywacją wielu osób do zrzucania nadprogramowych kilogramów. Baszar El-Helou z Pracowni dietetycznej WANILIA, opowiada o tym, jakie kroki należy podjąć, by odchudzanie nie wyrządziło naszemu organizmowi negatywnych symptomów.

Ćwiczenia,żeby spalały tkankę tłuszczową muszą być umiarkowane - w takim tempie, żeby mogła Pani mówić swobodnie podczas ćwiczeń.
Spalacze absolutnie nie są wskazane, proszę pod żadnym pozorem tego nie brać. Najlepiej byłoby się udać do dietetyka po indywidualnie opracowaną dietę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty