Przybranie na wadze przy RZS

Witam. Mam 30 lat. Od 3 lat choruję na RZS. W tym czasie przytylam 16 kg. Przyjmuję Trexan i Metypred. Chciałabym schudnąc dlatego zapisałam się na cardio i fitnes. Ale nie wiem jak mam ćwiczyć i ile żeby sobie nie zaszkodzić. W tym momencie mam zaostrzenie choroby. Planuję też kupić jakiś wspomagacz spalania tluszczu ponieważ nie mogę już na siebie patrzeć. Nie jem mięsa smażonego, słodycze często. Mam 160 cm wzrostu i 20 kg nadwagi. Proszę o jakąs poradę.

Spalacze absolutnie nie są wskazane, proszę pod żadnym pozorem tego nie brać. Najlepiej byłoby się udać do dietetyka po indywidualnie opracowaną dietę.