Spalanie tłuszczu z okolicy brzucha

Mam 18 lat i waże 54 kg przy wzroście 165. Zależy mi na spaleniu tłuszczu z okolic brzucha. Czy aby spalić ten tłuszcz powinnam wyonywac najpierw ćwiczenia cardio a potem abs czy odwrotnie?

Generalnie jeśli zależy Pani na okolicy brzucha to polecam najpierw ćwiczenia cardio, które rozgrzeją całe ciało i zapoczątkują wysiłek. Pozwoli to na eliminację ewentualnych kontuzji. Potem ćwiczenia ABS będą łatwiejsze w wykonaniu ,ciało będzie przygotowane i od razu zacznie spalać tkankę na brzuchu.