Czy mielona kawa z olejem nałożona na brzuch powoduje spalanie tłuszczu?

czy mielona kawa zmieszana z olejem i nalozona na brzuch powoduje spalanie tluszczu na brzuchu ?

Witam,

Spalanie tkanki tłuszczowej następuje tylko w przypadku zastosowania diety redukcyjnej lub diety redukcyjnej i aktywności fizycznej razem- co jest lepszym rozwiązaniem.

Mieszanka o której Pani pisze może wyłącznie wpłynąć na poprawę kondycji skóry sprawiając, że stanie się ona gładka i jędrna, jednak aby spalić tkankę tłuszczową potrzeba więcej pracy i cierpliwości.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl