Ponowne odchudzanie po przybraniu na wadze

Od stycznia do maja schudłam 10kg ćwicząc jakoś 3 razy w tygodniu Cardio po 40 min. W maju i czerwcu dużo jadłam i znów przytylam 9kg. Jeżeli teraz znów chce schudnąć to mogę ćwiczyć to samo i też 40 min 3 razy w tygodniu czy to już nie da efektow?

Witam Panią,
Zapewne ponowny powrót do diety i ćwiczeń przyniesie efekty jednak może to być już nieco wolniejszy proces - organizm ,,pamięta'' poprzednie działania. Lepiej nieco zmodyfikować treningi, dodać coś nowego, ćwiczyć nieco dłużej. Ogólnie rzecz biorąc co jakiś czas trening i dieta powinny być modyfikowane aby pobudzać organizm do działania, spalania tkanki tłuszczowej. Po pewnym czasie mięśnie tez przyzwyczajają sie do danego treningu i już nie ma tak dobrych efektów.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk