Przybranie na wadze w wyniku siedzącego trybu pracy

Dzień dobry...Od około roku mam pewien problem.Przez kilka lat pracowałam w ciągłym ruchu.Byłam szczupła(162cm.wzrostu i 52 kg.)Nie wykonywałam żadnych ćwiczeń fizycznych.Mało jadłam,bo po prostu nie chciało mi sie jeść.Nie jadłam słodyczy itp.Od dwóch lat pracuje umysłowo(praca siedząca)Przez ten okres przytyłam 5 kilogramów(:...Bardzo mało jem,chodzę na siłownie..Czasami przez cały tydzień codziennie ćwiczę....Mimo tego moja waga albo stoi w miejscu,albo rośnie .....Co robić aby zgubić te 5 k

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez szczegółowych informacji ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety i wskazówki do niej.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska