Przyczyna swędzącej wysypki na ciele, krosty na języku i nieżytu nosa

Dzień dobry :) chciałem się zapytać czym może być spowodowana swędzàca wysypka na ciele, krosta na jezyku i nieżyt nosa (+pęknięcie na błonie śluzowej nosa), czy warto zrobić jakieś badania krwi? Pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc określić konieczność wykonywania badań diagnostycznych. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.