Przygnębienie i apatia - pomocy

Dzień dobry, mam problem mianowicie nie wiem co mi jest, miewam okres że jest wszystko w porządku ale często dopada mnie smutek przygnębienie, nawet myśli samobójcze nie chce popełniać samobójstwa bo po 1 mam nadzieje że to minie ża jakiś czas i nie chce robić problemu rodzicom i chłopakowi

Witam!

Podała Pani bardzo niewiele informacji, przez co doszukiwanie się przyczyn Pani samopoczucia jest niemożliwe. Myśli samobójcze i wahania nastroju mogą być wynikiem trudnych doświadczeń i wkraczania w dorosłość. Jednak nie wykluczone jest też, że są spowodowane rozwojem zaburzeń depresyjnych. Zalecam wizytę u lekarza psychiatry i psychologa, by mogła Pani dowiedzieć się, czym spowodowane są te problemy. Psycholog może też pomóc Pani w poradzeniu sobie z tą trudną sytuacją. Pomoc specjalistów może pozwolić Pani wpłynąć na poprawę samopoczucia.

Pozdrawiam