Przygnębienie i depresja podczas siedzenia w domu

Witam mam bardzo słabe nerwy i bardzo proszę o pomoc lub chociażby o jakąś dobrą radę.Teraz np nie będę jeździł do ośrodka na zajęcia bo Pan Kierownik który mnie zabiera bierze trzy tygodnie urlopu a poza tym ośrodek i tak będzie zamknięty przez dwa tygodnie.I jak siedzę w domu to normalnie się załamuję,popadam w jakąś depresję,dziwnie się czuję,przygnębiająco, nie wiem już jak to nazwać.Wszystko bardzo przeżywam,wszystkiego się boję,nie wiem jak to dalej będzie.Proszę o szybką odpowiedź.Mateusz

Do jakiego ośrodka Pan uczęszcza?
Opisana sytuacja może oznaczać, że ma Pan tendencje zależnościowe wobec innych i trudności w podejmowaniu funkcjonowania bez wsparcia. Zachęcałabym do spotkania z psychologiem i pracy nad sobą, która pomoże Panu lepiej odnajdować się w relacjach z ludźmi, a także poprawić nastrój, aktywność, poczucie wartości i pewności siebie.