Przykładowa dieta przy cukrzycy typu 1

choruję na cukrzycę typu 1 jestem na 4 wstrzyknięciach insuliny 3xNovoRapid i 1x Lantus o 22 mam 156 cm wzrostu i ważę 70 kg chciałabym trochę zgubić proszę o jakąś przykładową dietę.Pracuję na 3 zmiany fizycznie mam dużo ruchu w pracy i jakoś nie mogę pozbyć się zbędnego balastu na biodrach proszę o pomoc

Nie ma czegoś takiego jak przykładowa dieta, zwłaszcza gdy się na coś choruje. Diete moze dobrać tylko dietetyk po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu.