Psychoza i myśli samobójcze

Witam ja mam psychozę i mam cały czas dziwne myśli samobujcze cały czas mózg mówi mi idź dźgnij sie nożem i takie tam nie wiem juz jak z tym walczyć biorę Leki ale one nie pomagają :/

Powinien Pan to skonsultować z lekarzem prowadzącym. To lekarz dopiero leki i ustala dawki w zależności od tego, jakie objawy zgłasza pacjent i jak reaguje na leki. Jeżeli natomiast myśli samobójcze są silne i obawia się Pan, że może je zrealizować, należy zgłosić się na izbę przyjęć w szpitalu.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinien się Pan zgłosić do szpitala psychiatrycznego lub niezwłocznie skonsultować z psychiatrą i/lub psychologiem prowadzącym Pańskie leczenie.