Dręczące myśli samobójcze i natrętne myśli

Co jest ze mną nie tak? Wszystko zaczęło się kilka lat temu od myśli samobójczych, które do tej pory prawie cały czas mnie dręczą. Mam już za sobą wiele prób samobójczych. Przez 2 lata miałam przywidzenia i słyszałam głosy, później było 1,5 roku przerwy lecz to znów wróciło. Dodatkowo ciągle mam ochotę kogoś zgwałcić lub zabić, bardzo ciężko mi się przed tym powstrzymać. Wpadam także w dziwne transy w których nie umiem zapanować nad swoim ciałem i najczęściej próbuję kogoś skrzywdzić.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy wskazują na schorzenia z kręgu psychiatrycznych. Proszę zatem ich nie bagatelizować, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą psychiatrą! Prawidłowe leczenie pozwoli Pani uwolnić się od objawów i wrócić do normalnego życia!