Punktowe odczuwanie zimna

Punktowe uczucie zimna na brzuchu. Jest ono dość dziwne - tak jakby ktoś mi w tym miejscu przyłożył zimny kawałek metalu ( jest to zawsze dokładnie to samo miejsce ) . Powtarza się ono kilkanaście razy dziennie i jest tak od miesiąca. Nie wiem czy gdzieś się z tym zgłaszać ponieważ nie sprawia mi to bólu i również bardzo nie przeszkadza jest po prostu dziwne i czasami mnie dekoncetruje. Czy mam się tym martwić ?

Nie należy się martwić, ale jeszcze bardziej nie należy dżwigać. To może być pierwszy dyskretny objaw przepukliny krążka międzykręgowego. Wskazana wizyta u neurologa.