Ropa po nacięciu ropnia okołoodbytniczego u 21-latki

Witam, za parę dni miną 2 miesiące odkąd został mi nacięty ropień okołoodbytniczy. Z minimalnej rany dalej sączy się ropa (dziś naderwałam skórkę, bo ranka zaczęła zarastać i wybrzuszyło miejsce nacięcia ponieważ ropa nie miała jak się sączyć, bo zerwaniu pociekła lekkim ciurkiem z odrobiną krwi). Na wizytach kontrolnych mówiono, że wszystko ok. Czasem wkładano sączka i płukano octeniseptem (na każdej wizycie trafiałam na innego chirurga, ani razu na tego, który robił mi zabieg). Natrafiłam na którejś z wizyty na lekarza, który mi robił zabieg. Zrobił ponowne nacięcie, bo dalej gromadziło się sporo ropy (dla innych lekarzy było wszystko w porządku). Nie mogę trafić na lekarza, który mi robił zabieg a reszta mnie zbywa mówiąc, że wszystko jest ok. Dodam, że rana mnie czasem pobolowa, zaczyna zarastać a gromadzi się tam cały czas ropa. Co robić? Szukać prywatnie chirurga, nie martwić się, bo wszystko się samo wygoi czy może udać się do lekarza rodzinnego po antybiotyk?

Bez obejrzenia zmiany postawienie diagnozy jest niemożliwe. Myślę, że warto udać się do lekarza rodzinnego, który ewentualnie pokieruje dalej/ doradzi poradnię chirurgiczną.