Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozpoczęcie biegania a odchudzanie

Jak mogę schudnąc? Od dziecka nie lubie żadnych warzyw i owoców , a na niektóre jestem uczulona .Chciałabym zacząc biegac ale boje sie co o mnie sobie ludzie pomyslą.
ponad rok temu

Czemu nie możemy schudnąć?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a waga ani drgnie? Wiele osób ma problem ze schudnięciem. Obejrzyj film i dowiedz się, co może być tego przyczyną.

Witam, z pewnością nie powinnaś przejmować się opinią innych osób, ale polubić i zaakceptować siebie. Osoby, które skupiają się na swoich wadach czy też nadwadze znacznie trudniej i mniej skutecznej tracą zbędne kilogramy, ich motywacja jest słaba i szybko tracą „zapał”. Dlatego przede wszystkim proponuję zastanowić się nad swoim cele i w jaki sposób go osiągnąć, aby efekt był trwały. Bieganie jest jak najbardziej wskazane przy utracie kilogramów, jednak należy się do niego odpowiednio przygotować, aby sobie nie zaszkodzić.
O bieganiu przy odchudzaniu przeczytasz w artykule http://portal.abczdrowie.pl/bieganie-na-odchudzanie Polecam także artykuły w których opisane jest jak rozpocząć bieganie http://portal.abczdrowie.pl/bieganie-dla-poczatkujacych http://portal.abczdrowie.pl/rozpoczecie-biegania
Pamiętaj jednak, że sama aktywność fizyczna, bez wprowadzenia odpowiednich zmian w swoim sposobie żywienia może nie przynieść pożądanych efektów.
Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy