Jak schudnąć 7 kilogramów w 11 dni?

Czy jest możliwe schudnąc około 7 kilogramów w 11.? Mogłabym jeść bardzo mało, dużo ćwiczyć.I oczywiście żeby się nie odwodnić dużo pić wody. Czy w taki sposób moge schudnąć około 7 kilo?
ponad rok temu

Witam serdecznie, według zaleceń dietetycznych, osoby które powinny się odchudzać - powinny tracić ok. 0.5-1 kg tygodniowo, czyli około 4 kg miesięcznie. Szybsze zrzucenie zbędnych kilogramów jest niezdrowe i grozi efektem jojo. Niestety nie napisałaś nic o sobie - jaka jest Twoja masa ciała, ile masz lat i jaki masz wzrost. Schudnięcie 7 kilogramów w 11 dni byłoby bardzo niezdrowe dla organizmu. I w tak krótkim czasie straciłabyś jedynie wodę zawartą w organizmie oraz trochę tkanki mięśniowej. Tkanka tłuszczowa byłaby nieruszona (a to ona powinna być spalana w procesie odchudzania).