Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 2 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozstanie po 10 latach związku

ja i moj partner jestesmy ze soba od 10 lat. mamy 7 miesieczna coreczke...od dluzszego czasu jest zle.pretensje, ostre awantury, w ogole nie nadajemy na tych samych falach...postanowilam ze musimy sie rozstac. i tu jet problem. on nie wyprowadzi sie bo mu sie mieszkanie podoba (ktore wynajmujemy) a skoro ja chce sie rozstac to mam sie wyprowadzic z dzieciatkiem...co mam zrobic? zalamana jrestem ta cala sytuacja, nie chce zeby moje dziecko bylo swiadkiem tych spiec.nie mam pieniedzy na inne lokum
ponad rok temu

Główne założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są najważniejsze założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji.

Witam serdecznie,
Rozumiem, że nie ma innego sposobu, żeby rozwiązać kryzys jaki pojawił się w Państwa związku. Jeśli jest Pani zdecydowana na odejście, to przede wszystkim proszę postarać się o zasądzenie alimentów. Może także Pani dowiedzieć się jakie świadczenia przysługują Pani jako samotnej matce - proszę w tym celu wybrać się do najbliższego ośrodka pomocy rodzinie.
Wspomniała Pani, że nie może sobie pozwolić na inne mieszkanie - a może zwróciła by się Pani o pomoc do rodziny lub znajomych?
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień Dobry Pani,

Proszę Panią, proszę nie zwlekać i pomóc sobie poprzez pilny kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Warszawie, Krakowie- tel. 12 / 421 92 82, gdzie telefonicznie, bezpłatnie i całodobowo uzyska Pani potrzebną informację i pomoc, po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy.

Ogólnopolski całodobowy Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, tel. 800 120 002.

Ma Pani prawo do godnego i spokojnego życia z Córeczką.

Życzę Pan itego, czego najbardziej jest teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy