Alkoholizm partnera i agresja w domu a brak apetytu, duszności i ucisk w brzuchu

Witam,nie wiem czy to jest nerwica czy depresja?Mam problem z partnerem,jest alkoholikiem,mamy małego synka a on nic mi nie pomaga tylko pije a gdy pije jest bardzo agresywny,bił mnie i znęca sie psychicznie wyzywajac mnie,krzyczy po nocy kiedy dziecko spi.Juz nie moge wytrzymac,bardzo zle sie czuje,nie moge jeść,robi mi sie słabo i duszno a w brzuchu czuje taki dziwny ucisk,wtedy wydaje mi sie ze umieram,do tego przychodzi lęk i panika.Bardzo schudlam przy 170cm chyba 46kg
ponad rok temu

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zwlekać i sięgnąć po potrzebną Pani i Pani Synkowi skuteczną pomoc specjalistyczną.

Proszę skontaktować się telefonicznie z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, np. w Krakowie, nr. 12 421 92 82, gdzie bezpłatnie i całodobowo otrzyma Pani pomoc i wskazówki, co zrobić, po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy, do czego Panią mocno zachęcam.

Albo skorzystać z całodobowego Ogólnopolskiego Telefonu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, tel.800 120 002.
Albo bezpłatny Policyjny Telefon Zaufania ds. przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, pod nr 88 120 226, czynny od pon. do piątku, w godz. 09.30-15.30.

Życzę Pani powodzenia i wspieram mentalnie,
irena.mielnik.madej@gmail.com