Rozstanie w związku u nastolatków

Witam.Otóż tydzień temu zerwała ze mną dziewczyna.Powiedziała ,że chyba jej uczucie się wypaliło i nie wie czy mnie jeszcze kocha..Jednak dzisiaj stało się coś niespodziewanego.Czekała po swoich lekcjach 2 godziny(chodzimy do liceum/technikum w innych szkołach,lecz w jednym mieście) i przyszła do mojej szkoły,czekała na mnie po lekcjach.Jeszcze powiedziała,że chce się spotykać i powiedziała mi,że jeżeli za parę miesięcy stwierdzi,ze jednak chce ze mną być to spróbujemy od nowa.Co myśleć o tym?

Witam. Dobre pytanie - ale nie jestem pewien czy właściwie zaadresowane. Zastanawiam się, co Pan o tym myśli? Jak Pan się z tym czuje? Czy Panu taka relacja na próbę odpowiada? Jak Pan będzie się czuł w tym kilkumiesięcznym zawieszeniu? Od czego będzie zależała decyzja Pana dziewczyny? Tych pytań jest - jak widać - wiele i ma Pan prawo czuć się zagubiony. Generalnie widzę to tak: dziewczyna coś zaproponowała, a teraz pora, żeby Pan odpowiedział sobie - czy Pan chce w to wchodzić. Pozdrawiam

Witam,

Tego typu rozterki są w tym wieku zupełnie naturalne. Proszę porozmawiać z dziewczyną, czy ma jakieś obawy, negatywne myśli na temat Waszej przyszłości. Być może to kwestia szczerej rozmowy.

Pozdrawiam