Rozstępy na biodrach u mężczyzny

dzień doby mam 23 letnim facetem i od 3 dni zauważyłem problem jakim są rozstępy po stronie zewnętrznej bioder asymetrycznie po obu stronach :/ nigdy wcześniej nie miałem żądny tego typów problemów.W Związku z tym problemem mam pytanie jak zaradzić kolejnym oraz powiększeniu się bieżących oraz co może stanowić przyczynę powstania rozstępów.

Witam można używać kremu mustella do zakupienia w aptece aby zapobiec dalszemu powstawaniu rozstępów, aby bardziej uelastycznić skórę.Można wykonać peelingi medyczne lub ostrzyknąć preparatem te miejsca.