Rozstępy na piersiach u nastolatki

Jak mialam 14 lat wyskoczyly mi rozstepy na piersiach dzis mam 18 i nadal je mam a moje piersi sa jakies dziwne .co sie dzieje ? Rozstepy nie zejda ?

ROZSTEPY to rodzaj blizn, dlatego beda widoczne zawsze. jest kilka zabiegow, ktore poprawiaja kondycje i wyglad skory . Zadko kiedy znikaja całkowicie.