Ruchomość plemników 0%

Witam, Z mężem staramy się o dziecko od ponad 3 lat. Mąż miał operację na żylaki powrózka nasiennego 2 lata temu, a rok temu na torbiel przy prostacie. Po tym zabiegu wyniki poprawiły się i są w normie oprócz ruchliwości, która najpierw była 20% Natomiast w badaniu kolejnym okazało się że ruchliwość jest 0% Mąż dostał witaminy,nic to nie dało. Przez 4 miesiące przyjmował L-karnitynę 2g dziennie i nie ma żadnej różnicy! :( Czy jest jeszcze jakaś szansa na poprawę ruchliwości? Co możemy zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Na podstawie aktualnego obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.