Samoistne ruszanie się skóry czy mięśni między brwiami nad nosem

Witam mam 30 lat jestem mężczyzną od paru dni mam taki objaw jak samoistne ruszanie się skóry czy mięśni między brwiami nad nosem oraz na końcu prawej brwi czym to może być spowodowane mało magnezu,stres,coś z kręgosłupem proszę o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwy niedobór magnezu oraz wapnia, stres także może powodowac takie objawy.
Pozdrawiam

Witam Pana,

objawy które Pa opisuje mogą być efektem zaburzeń na tle nerwowym lub brakiem składników mineralnych, odżywczych, witamin. Można wykonać podstawową morfologię krwi a także należałoby zadbać o zdrową i prawidłowo zbilansowaną dietę.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk