Schudnięce z ud i dieta

jak schudnąć 5 cm z ud ? z bmi wynika że mam niedowagę , ale moim zdaniem uda moje są zbyt grube ! jak schudnąć z nich 5 cm w tydzień lub dwa bez wielkiego wysiłku nie potrafię długo wytrzymać proszę o jadłospis i ćwiczenia !

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli z BMI wynika, że ma Pani niedowagę istnieje małe prawdopodobieństwo, że Pani uda są zbyt grube. Być może jednak nieprawidłowo postrzega Pani swoje ciało i to jest główny problem. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który rozsądnie oceni Pani uda i zdecyduje jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.