Seronil i Doxepin a nerwica dwubiegunowa

Proszę odpowiedzieć czy Seronil 20mg rano i Doxepin 25 wieczorem to najlepsze leki na depresję dwubiegunową'LECZĘ MĘZA JUŻ 3 LATA wszystko przeleciał abilifin,tisercin itd nie wiem po co,jest spokojny,,ale szybko sie denerwujęmnie niepokoi bezsennośćalbo raczej trudności z zasypianiem i te wszystkie ciągania nosem,chrząkanie ruchy ust,seronil i doxepin bierze dopiero 3 mce o psychoterapi nie chce słyszęć jak jeszcze pomoć,

Witam.Warto jednak rozmawiać z mężem o psychoterapii ponieważ tylko połączenie leków i psychoterapii daje trwałe i wymierne efekty.Warto żeby mąż wziął odpowiedzialność za swoje leczenie.Nie da się kogoś leczyć bez jego motywacji.Szczera rozmowa z mężem będzie najlepszym rozwiązaniem.Pozdrawiam