Silne kłucie w sercu nasilające się przy głębszym wdechu

Witam, od dwóch dni odczuwam silne kłucie w sercu (za mostkiem), nasila się przy głębszym wdechu (nie mogę nabrać powietrza w płuca, ponieważ wtedy boli mocniej). Od tygodnia jestem na Metypredzie (24mg), od środy przyjmuje Kalipoz. Czy może być to objaw niedoboru potasu? Przed rozpoczęciem przyjmowania potasu miałam wykonane badania poziomu K i Na. Wyniki K: 3,6mmol/l, Na: 142mmol/l . Ciśnienie na ogół mam w normie. (Metypred na piodermię zgorzelinową).

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykluczenie przyczyn kardiologicznych. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego