Silne urojenia, brak samokrytycyzmu

Witam, moja mama ma silne urojenia, brak samokrytycyzmu, niechce przyjmowac lekow, pomimo pobytu w szpitalu nadal brak poprawy, urojenia nasilily sie i teraz to juz rozbudowany system urojen, co mam robic jak pomoc komus kto twierdzi ze jest zdrowy a wszyscy sa przeciwko niej.

Dzień dobry!

W takiej sytuacji, kiedy osoba chora może stanowić zagrożenie dla siebie samej lub swojego otoczenia, jest możliwe przymusowe leczenie psychiatryczne.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza