Silny ból w dole brzucha podczas biegania

Witam, podczas biegania odczuwam silny ból w lewym dolnym boku brzucha, jestem osoba która od zawsze uprawia czynnie aktywnosc fizyczna, cwicze 5 razy w tygodniu, na siłowni podczas ćwiczeń ból sie nie pojawia,natomiast podczas biegania ból odrazu sie pojawia ,jest tak silny ze uniemozliwia bieganie.Biegam 2 godziny po posiłku. Co to moze byc?

Bieganie angażuje mięśnie brzucha – może dochodzi podczas biegu do takiego samego nieprzyjemnego efektu jak przy ćwiczeniu „brzuszków”, ale ćwiczy Pani na siłowni, więc pewnie nie tędy droga. Drugie, co przychodzi mi do głowy to problemy ginekologiczne. Najlepiej jest wspomnieć o tym „zjawisku” podczas najbliższej kontroli u ginekologa.