Skąd się bierze ból palca u nogi?

Witam serdecznie dalej mnie bardzo boli palec u nogi chociaz robiłem badania na dne mieszcze sie górnej normie mam 420 biore milurit 100 i zaczołem stosowac djete od pieciu dni ale dalej boli bardzo musialem wziaść teraz przeciwbólowy proszek diclobert retard raz po raz straszne kucia straszny ból troche napuchnięty ten palec czerwony prawie nim nie ruszam nie można go nawet dotnąć bardzo prosze o odpowiedz dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zastosowanie typowego leczenia. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.